<>
Invest in Educative Oil Paintings by Marta Sytniewski
Marta Sytniewski Statement Significant Art Formative Years Invest Commission Exhibition News Contact

Terms of Use | Privacy Policy | COPYRIGHT©Marta Sytniewski 2011. All rights reserved

                  Oswiadczenie Marty Sytniewskiej

 

Moją największą pasją i powołaniem w życiu jest, aby pomagać ludziom poprzez moją sztukę. Zainspirowana wizjią obrazu Bożego Miłosierdzia Siostry Faustyny, zdecydowałam się malować to, co myślę, że jest moralnie i intelektualnie ważne dla społeczeństwa. Obraz siostry Faustyny mial zilustrować masom, że miłość Boga obejmuje tych, którzy są ćierpiący, odrzucane przez społeczeństwo i skazany przez prawo. Zamierzam powierzyć psychospołeczną wiedze i sugerować, konstruktywne zachowania w mojej pracy.

 

Zakończyłam stopnień B.A. w  psychologi z Northeastern Illinois University w 2011 roku i stopnień A.A. z Wilbur Wright College w 2006 roku. Studiowałam sztuke akademicznie w obu uczelniach, niezależnie z literatury i praktyki, i prywatnie z moją mamą, Anna Jeleń, M.F.A. od wczesnego dzieciństwa. Moje doświadczenia i edukacyja wyposażyły mnie w solidne wykształcenie literackie i artystyczne do wykonywania moich psychospołecznych i współczesnych obrazów i pozostają aktywnym wpływem na moją pracę.

 

Komponując moją sztuke, dokonuje przeglądu najnowszych badań i literatury na temat, który myślę że jest społecznie i psychologicznie znaczący. Chcę jaknajwyrazniej wizualnie informować o tej wiedzy w oryginalnej narracji obrazów. Badania naukowe funkcjonóją jako wsparcie i odniesienie dla dominujących motywów w mojej pracy: działań pozytywnych, nadzieji, miłośći, pokóju i zrozumienia. W celu zaadresowania rozmaitej publiczności z pozytywną wiedzą aplikóję tradycyjny i współczesny styl malowania. Odnoesze sie do psychologi, nauki społecznej, aktualnych wydarzeń i codziennych sytuacji w sztuce. Moim celem jest, aby zmaksymalizować potencjał informacyjny mojej pracy, aby podkreślić jej emocjonalną prezentacjię i aby ciągle udoskonalać jej odwołanie techniczne i estetyczne.

 

Marta Sytniewski

significantart@gmail.com

significantart.com